top of page
better-cotton.jpg

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN
DAHA İYİ 
KALİTE.

Tekstil sektörünün ülkemiz ekonomisine katkısı tartışılmaz derecede büyüktür. Bunun için teoride iyi öğrenilen tekstilin yapı taşlarından biri olan kumaş bilgisi de hayati önem taşımaktadır. Tekstilde kumaşı, ipliği, elyafı, terbiyeyi bilmeden başarılı bir üretim gerçekleştirilemez. Bu nedenle kumaşların sınıflandırılmasında önemli bir yere sahip olan örme kumaşın ne olduğunu öğrenerek işe başlayabilirsiniz.

KALİTE

NASIL ÜRETİYORUZ?

Pamuklu kumaş imalatı yapan şirketimiz, ürün kalitesini her zaman işimizin temel taşı olarak ön planda tutmuştur. Hammaddeleri tedarik ettiğimiz andan son rötuşlara kadar ekibimiz her bir ürünün yüksek standartlarımızı karşılamasını sağlamaya kendini adamıştır.

 

Üretim sürecinde tutarlılığı sağlamak için en son teknoloji ve ekipmanı kullanıyoruz ve vasıflı çalışanlarımız, ortaya çıkabilecek olası kalite sorunlarını belirlemek ve ele almak için eğitilmiştir. Kumaşlarımız boyamadan önce saflık ve dayanıklılık açısından test edilir ve nihai ürünün mükemmel renk tutma ve dayanıklılığa sahip olmasını sağlamak için yalnızca yüksek kaliteli boyalar ve apre maddeleri kullanırız. Ayrıca, müşterilerimizin yalnızca en kaliteli ürünü almasını sağlamak için her kumaş rulosunu yırtık veya dokudaki düzensizlikler gibi kusurlara karşı inceliyoruz. Ürün kalitesine odaklanarak, sektörde güvenilirlik ve mükemmellik konusunda bir itibar oluşturduk ve kendimizi müşterilerimizin memnuniyeti için bu standartları korumaya adadık.

bottom of page